Wybrane realizacje

Tel. 731 698 056

skórzane krzesło

Skórzane krzesło

Jasna skóra to ciężki materiał w utrzymaniu czystości. Jednak regularne jej czyszczenie pozwala na długie lata użytkowania.

brudny narożnik

Narożnik

Czasem na kanapę coś nam się rozleje lub nasza pociecha zapragnie zostawić na nim swój „autograf”. Zadzwoń, a zrobimy z tym porządek.

wykładzina dywanowa

Wykładzina dywanowa

Wykładzina w domu jest głównie elementem wizualnym, dlatego warto zadbać o jej stan i poddać gruntownemu czyszczeniu.

brudny fotel samochodowy

Tapicerka samochodowa

Kto z nas nie marzy o tym, aby wsiadając do swojego samochodu czuć za każdym razem, że wyjeżdża się nowym, salonowym autem?

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy kanapa jest mokra po wypraniu? – Po wykonanej usłudze prania tapicerki materiał jest lekko wilgotny. Porównać go można do świeżo wypranych ubrań w pralce.
 2. Jak długo schnie tapicerka? – Na czas schnięcia tapicerki wpływa kilka czynników: rodzaj materiału, z którego jest wykonana, temperatura otoczenia oraz wentylacja w pomieszczeniu. Średnio już po 3-5 godzinach można cieszyć się czystą i suchą kanapą. W niektórych przypadkach czas ten ulega wydłużeniu, nie mniej nie powinien wynieść więcej niż 12 godzin.
 3. Czy dojazd jest płatny? – Dojazd na terenie Kędzierzyna-Koźla i najbliższych okolic jest gratis. Dojazd w dalsze miejscowości ustalany jest indywidualnie.
 4. Jaka jest minimalna kwota usługi? – Minimalna kwota usługi to 60 zł
 5. Gdzie czyszczone są samochody? – Pranie oraz czyszczenie tapicerki samochodowej odbywa się na posesji u klienta z dostępem do prądu.
 6. Nie posiadam własnej posesji, a chcę skorzystać z usługi, mogę? – Dla klientów nie posiadających własnej posesji, usługę możemy wykonać w naszym zakładzie.
 7. Jak mam się przygotować na pranie tapicerki meblowej? – Do wykonania usługi nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy jedynie usunąć z tapicerki rzeczy takie jak koce czy zabawki oraz zapewnić dostateczną ilość miejsca.
 8. Czy można płacić kartą? – Płatność następuje po wykonanej usłudze gotówką. Nie ma możliwości płatności kartą płatniczą.
 9. Czy mogę dostać fakturę? – Jak najbardziej wystawiamy fakturę na wykonane usługi.
 10. Jakich klientów obsługujecie? – Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa i firmy.
 11. Co wchodzi w zakres usługi prania tapicerki meblowej? – W zakres usługi wchodzi: odkurzanie mebla, identyfikacja plam, dobór odpowiednich środków oraz pranie ekstrakcyjne.
 12. Co wchodzi w zakres usługi prania tapicerki samochodowej? – Wszystko zależy od wybranego pakietu bądź indywidualnych ustaleń.
 13. Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej? – Na cenę usługi wpływ ma wiele czynników, takich jak: rodzaj materiału i jego wiek, stopień zabrudzenia, wielkość, złożoność konstrukcji itp. Mając to na uwadze, ceny podane w cenniku lub telefonicznie są cenami orientacyjnymi. Dokładny koszt usługi ustalany jest indywidualnie na miejscu.
 14. Jak długo trwa usługa? – Czas wykonania usługi jest mocno uzależniony od rodzaju materiału i wielkości powierzchni czyszczonej. Zazwyczaj oscyluje w granicach 1-1,5 godziny
 15. Jak czyścicie dywany? – Dywany czyścimy metodą ekstrakcji w domu u klienta. Dzięki temu nie ma konieczności transportowania dywanu, a sam dywan po wykonanej usłudze nie jest przemoczony, a jedynie jego runo jest wilgotne.
 16. Jak przygotować się na mycie okien? – Wystarczy zdjąć z parapetu wszystkie rzeczy, umożliwić swobodny dostęp do okna i ewentualnie zdjąć firanki/rolety itp. Resztą zajmiemy się sami.
 17. Po remoncie mieszkania chcę umyć okna z pyłu, czy ma to znaczenie? – Taka usługa mycia okien jest usługą doczyszczania, która zajmuje nieco więcej czasu od standardowego mycia okien. Poradzimy sobie z farbami, zaschniętymi zaprawami czy klejem po taśmie i innymi trudniejszymi zabrudzeniami.
5/5
Muszę serdecznie polecić usługi Pana Zmiotki bo tak profesjonalnego podejścia i usługi dawno nie uświadczyłem. Punktualny, przygotowany w każdym calu, znający się na swoim fachu i do tego bardzo kulturalny! Dywan odzyskał swój dawny wygląd i nie musieliśmy go nigdzie wozić, wygoda i zadowolenie w pełni!
opinia uzytkownika
Krzysztof Trybuła