Przejdź do treści

Wybrane realizacje

skórzane krzesło

Skórzane krzesło

Skórzana tapicerka jest niezwykle trwała i wygodna, a jej regularne czyszczenie i impregnacja, pozwala utrzymać ją w nienagannej kondycji.

kanapa

Kanapa

Czasem na kanapę coś nam się rozleje lub nasza pociecha zapragnie zostawić na nim swój „autograf”. Zadzwoń, a zrobimy z tym porządek.

wykładzina dywanowa

Wykładzina dywanowa

Wykładzina w domu lub biurze jest głównie elementem wizualnym, dlatego warto zadbać o jej stan i poddawać regularnemu czyszczeniu.

brudny fotel samochodowy

Tapicerka samochodowa

Kto z nas nie marzy o tym, aby wsiadając do swojego samochodu czuć za każdym razem, że wyjeżdża się nowym, salonowym autem?

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy kanapa jest mokra po wypraniu? – Po wykonanej usłudze prania tapicerki materiał jest lekko wilgotny. Porównać go można do świeżo wypranych ubrań w pralce.
 2. Jak długo schnie tapicerka? – Na czas schnięcia tapicerki wpływa kilka czynników: rodzaj materiału, z którego jest wykonana, temperatura otoczenia oraz wentylacja w pomieszczeniu. Średnio już po 3-5 godzinach można cieszyć się czystą i suchą kanapą. W niektórych przypadkach czas ten ulega wydłużeniu, nie mniej nie powinien wynieść więcej niż 12 godzin.
 3. Czy dojazd jest płatny? – Dojazd na terenie Kędzierzyna-Koźla i najbliższych okolic jest gratis. Dojazd w dalsze miejscowości ustalany jest indywidualnie.
 4. Jaka jest minimalna kwota usługi? – Minimalna kwota usługi to 80 zł
 5. Gdzie czyszczone są samochody? – Pranie oraz czyszczenie tapicerki samochodowej odbywa się na posesji u klienta z dostępem do prądu.
 6. Nie posiadam własnej posesji, a chcę skorzystać z usługi, mogę? – Dla klientów nie posiadających własnej posesji, usługę możemy wykonać w naszym zakładzie.
 7. Jak mam się przygotować na pranie tapicerki meblowej? – Do wykonania usługi nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy jedynie usunąć z tapicerki rzeczy takie jak koce czy zabawki oraz zapewnić dostateczną ilość miejsca.
 8. Czy można płacić kartą? – Płatność następuje po wykonanej usłudze gotówką lub przelewem. Nie ma możliwości płatności kartą płatniczą.
 9. Czy mogę dostać fakturę? – Jak najbardziej wystawiamy fakturę (bez VAT) na wykonane usługi.
 10. Jakich klientów obsługujecie? – Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa i firmy.
 11. Co wchodzi w zakres usługi prania tapicerki meblowej? – W zakres usługi wchodzi: odkurzanie mebla, identyfikacja plam, dobór odpowiednich środków oraz pranie ekstrakcyjne.
 12. Co wchodzi w zakres usługi prania tapicerki samochodowej? – Wszystko zależy od wybranego pakietu bądź indywidualnych ustaleń.
 13. Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej? – Na cenę usługi wpływ ma wiele czynników, takich jak: rodzaj materiału i jego wiek, stopień zabrudzenia, wielkość, złożoność konstrukcji itp. Mając to na uwadze, ceny podane w cenniku lub telefonicznie są cenami orientacyjnymi. Dokładny koszt usługi ustalany jest indywidualnie na miejscu.
 14. Jak długo trwa usługa? – Czas wykonania usługi jest mocno uzależniony od rodzaju materiału i wielkości powierzchni czyszczonej. Zazwyczaj oscyluje w granicach 1-1,5 godziny
 15. Jak czyścicie dywany? – Dywany czyścimy metodą ekstrakcji w domu u klienta. Dzięki temu nie ma konieczności transportowania dywanu, a sam dywan po wykonanej usłudze nie jest przemoczony, a jedynie jego runo jest wilgotne.
 16. Jak przygotować się na mycie okien? – Wystarczy zdjąć z parapetu wszystkie rzeczy, umożliwić swobodny dostęp do okna i ewentualnie zdjąć firanki/rolety itp. Resztą zajmiemy się sami.
 17. Po remoncie mieszkania chcę umyć okna z pyłu, czy ma to znaczenie? – Taka usługa mycia okien jest usługą doczyszczania, która zajmuje nieco więcej czasu od standardowego mycia okien. Poradzimy sobie z farbami, zaschniętymi zaprawami czy klejem po taśmie i innymi trudniejszymi zabrudzeniami.
5/5
Muszę serdecznie polecić usługi Pana Zmiotki bo tak profesjonalnego podejścia i usługi dawno nie uświadczyłem. Punktualny, przygotowany w każdym calu, znający się na swoim fachu i do tego bardzo kulturalny! Dywan odzyskał swój dawny wygląd i nie musieliśmy go nigdzie wozić, wygoda i zadowolenie w pełni!
opinia uzytkownika
Krzysztof Trybuła